.

.

Карбонски Влакна Мотор Гориво во Резервоарот за Гас Капа Подлога Заштитник Налепница Decal За YZF-R1 FZ1 FZ6 FZ07 FZ8 FZ09 MT09 FJ09 FJR1300 XSR900

Карбонски Влакна Мотор Гориво во Резервоарот за Гас Капа Подлога Заштитник Налепница Decal За YZF-R1 FZ1 FZ6 FZ07 FZ8 FZ09 MT09

DEN 542.00
DEN 623.52
-13 %

Износ
Во продавницата.


Specifcation : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Alipay е Prefered.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Овие decals изгледаат одлично на резервоарот за гас, крилата, или било каква мазна површина.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
100% Сосема Нова Боја : Како Слики Материјал : Јаглерод Влакна Покрие Гел Овој оглас е определен од 1 Тенк Капа Додатен Покрие Налепница decals, направен од висок квалитет на јаглерод влакна материјал.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Р eminder : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Одговара : 00-16 YZF-R1/ R1 M/ R1 S
01-16 YZF-R6/ R6 S
01-15 FZ1
04-09 FZ6
09-16 FZ6 R
15-16 FZ07 / MT-07
11-13 FZ8 Fazer
14-16 FZ09/ MT-09
15-16 FJ09
03-16 FJR1300
12-16 Супер Tenere XTZ1200
2016 година XSR900
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Тип На Објект:
Decals & Налепници

Слични предлози