.

.

Карбонски Влакна Мотоцикл Резервоарот за Гас Гориво Капа Покрие Подлога Налепница Значка Decal За APRILIA SRMAX300 2011 2012 2013 2014

Карбонски Влакна Мотоцикл Резервоарот за Гас Гориво Капа Покрие Подлога Налепница Значка Decal За APRILIA SRMAX300 2011 2012

DEN 542.00
DEN 623.52
-13 %

Износ
Во продавницата.


Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Овие decals изгледаат одлично на резервоарот за гас, крилата, или било каква мазна површина.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
100% Сосема Нова Боја : Како Слики Материјал : Јаглерод Влакна Покрие Гел Овој оглас е определен од 1 Тенк Капа Додатен Покрие Налепница decals, направен од висок квалитет на јаглерод влакна материјал. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето. Р eminder : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
Alipay е Prefered.
Specifcation : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет.

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Тип На Објект:
Decals & Налепници

Слични предлози