.

.

Карбонски Влакна Мотор Гориво во Резервоарот за Гас Капа Подлога Заштитник Налепница Decal За Kawasaki Ninja 250R EX250 08-12 Ninja300 EX300 13-16

Карбонски Влакна Мотор Гориво во Резервоарот за Гас Капа Подлога Заштитник Налепница Decal За Kawasaki Ninja 250R EX250 08-12

DEN 542.00
DEN 623.52
-13 %

Износ
Во продавницата.


Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Одговара : Ninja 250 R EX250 2008-2012
Нинџа 300 / EX300 2013-2016
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Овие decals изгледаат одлично на резервоарот за гас, крилата, или било каква мазна површина.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Р eminder : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
100% Сосема Нова Боја : Како Слики Материјал : Јаглерод Влакна Покрие Гел Овој оглас е определен од 1 Тенк Капа Додатен Покрие Налепница decals, направен од висок квалитет на јаглерод влакна материјал.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Тип На Објект:
Decals & Налепници

Слични предлози