.

.

АКТ Моторни Nema17 Brushless DC Мотор 42BLF02 24V 52W 4000RPM 3Phase Еден Вратило CNC Рутер Мелничката Намалување на Гравирање

АКТ Моторни Nema17 Brushless DC Мотор 42BLF02 24V 52W 4000RPM 3Phase Еден Вратило CNC Рутер Мелничката Намалување на Гравирање

DEN 1291.20

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте во мојата продавница!
Посакуваме да имате пријатен шопинг!
Оваа ставка вклучува :
1 PC Nema17 Brushless DC Мотор 42 BLF02 24 V 52 W 4000 RPM
Ве молиме проверете спецификација внимателно!
Ве молиме потврдете превозот цена и метод пред да плаќање!
Било какви прашања, слободно контактирајте ме!

За производот

Постојана Струја(A):
3.4 На
сертификација:
RoHS,CE
Commutation:
Brushless
Употреба:
Автомобил,Вентилатор,Електричен Велосипед,Home Апарат,Брод
Вртежен момент:
0.125 N-m
Број На Модел На:
42BLF02
Излезна Моќност:
52w
Напон(V):
24v
Изградба:
brushless dc мотор
Заштита На Функција:
brushless dc мотор
Ефикасност:
brushless dc мотор
Тип:
brushless dc мотор
Должината На Телото:
63MM
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
4000rpm

Слични предлози