.

.

Висок Квалитет, Ефикасност 6 x 10ММ 150mm Долго Волфрам Карбид АЛУМИНИУМ НАМАЛИ Ротари Брус Burs 6mm вратило Сет алат Вежба Малку

Висок Квалитет, Ефикасност 6 x 10ММ 150mm Долго Волфрам Карбид АЛУМИНИУМ НАМАЛИ Ротари Брус Burs 6mm вратило Сет алат Вежба Малку

DEN 346.00
DEN 460.80
-25 %

Износ
Во продавницата.

Карактеристики : Карбид Ротари Брус Сет со 1/4-Инчен месо тело се користи за метални работи во калап и моделот на одлуки, умре тоне, површина за чистење и одржување. Сет вклучува B, C, D и E,F,L тип burrs. Широк спектар на употреба вклучува телото продавници, измислица продавници, кочница продавници, индустриски продавници, умре производители, итн. Спецификации : месо тело : 6mm Сечење : Алуминиумски Парчиња ( 8 флејта ) Б - Цилиндричен - 170mm вкупна должина, 20mm работната должина, 150mm месо тело должина C - Тркалезна Глава Цилиндар 168mm вкупна должина, 18mm работната должина, 150mm месо тело должина Д - Топка - 160mm вкупна должина, 10мм работната должина, 150mm месо тело должина E - Овална - 165mm вкупна должина, 15mm работната должина, 150mm месо тело должина F - Bullet - 170mm вкупна должина, 20mm работната должина, 150mm месо тело должина L - Традиционална Дрвото - 175mm вкупна должина, 25мм работната должина, 150mm месо тело должина Пакет се Вклучени : 6 Pc 6 x 10ММ 150mm Долго Ротари Брус или 1 PC (КАКО ВАШИОТ ИЗБОР)

За производот

Обликот:
L, 6pc, D, F, B, E, C
Тип:
Ротари Датотеки
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
fixmee

Слични предлози