.

.

AC110V 220V 240V интелигентни дигитални АНТЕНСКИ безжичниот далечински управувач switch систем за проекција на екранот

AC110V 220V 240V интелигентни дигитални АНТЕНСКИ безжичниот далечински управувач switch систем за проекција на екранот

DEN 591.00
DEN 672.00
-12 %

Износ
Во продавницата.


нови AC напон 220 V RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем ДО&ДОЛУ Далечински управувач/Моторот обратен контролер 1pcs Приемник + 1pcs Предавателот
Тоа е учење код безжичниот далечински управувач прекинувач (ресивер),на излез начин /работни начин може да се промени како ви се допаѓа ,тоа е лесно да одговара на предавателот .
На безжични RF далечинска контрола, без насока, на сигнал може да помине низ ѕидови.
Примена :
AC напон 220 V мотор ,220 V Далечински управувач електричен завеса.
1.Предавателот
Канал : 3 CH
Далечинска Контрола на Далечина : 10-100
Кодирај : 2262 : 2264 : 1527
Големина : 120mm x 40mm x 16mm
Напојување : 1 x 23 A-12 V батерија
2.добивате :
Декодирање : SCM програма
Напојување (Оперативен Напон) : AC напон 220 V
Релеи : 10 A/250 V AC, 10 A/125 V AC, 10 A/30 V DC, 10 A/28 V DC
осетливост : -105 d Bm
3.Пакет Се Вклучени :
1 x Приемник
1 x Предавател (со батерија)

За производот

Употреба:
Проектори
Број На Модел На:
JW-T02
Бренд Име:
ВЕК AOKE
Канал:
2
Пакет:
No
Безжична Комуникација:
RF
Фреквенција:
315MHZ/433mhz

Слични предлози