.

.

Ac 220 v интелигентни дигитални АНТЕНСКИ безжичниот далечински управувач switch систем за проекција на екранот 1*предавател + 6* приемник

Ac 220 v интелигентни дигитални АНТЕНСКИ безжичниот далечински управувач switch систем за проекција на екранот 1*предавател +

DEN 2365.00
DEN 2688.00
-12 %

Износ
Во продавницата.


нови AC напон 220 V RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем ДО&ДОЛУ Далечински управувач/Моторот обратен контролер 6pcs Приемник + 1pcs Предавателот
Тоа е учење код безжичниот далечински управувач прекинувач (ресивер),на излез начин /работни начин може да се промени како ви се допаѓа ,тоа е лесно да одговара на предавателот .
На безжични RF далечинска контрола, без насока, на сигнал може да помине низ ѕидови.
Примена :
AC напон 220 V мотор ,220 V Далечински управувач електричен завеса.
1.Предавателот
Канал : 3 CH
Далечинска Контрола на Далечина : 10-05m
Кодирај : 2262 : 2264 : 1527
Големина : 120mm x 40mm x 16mm
Напојување : 1 x 23 A-12 V батерија
2.добивате :
Декодирање : SCM програма
Напојување (Оперативен Напон) : AC напон 220 V
Релеи : 10 A/250 V AC, 10 A/125 V AC, 10 A/30 V DC, 10 A/28 V DC
осетливост : -105 d Bm
3.Пакет Се Вклучени :
6 x Приемник
1 x Предавател (со батерија)

За производот

Употреба:
Проектори
Број На Модел На:
JW-T02
Бренд Име:
ВЕК AOKE
Канал:
2
Пакет:
No
Безжична Комуникација:
RF
Фреквенција:
315mhz /433mhz
Употреба:
Универзална
предавателот растојание:
20~100M

Слични предлози