.

.

Новата Замена за далечинска контрола на РМ-ANU159 За Sony Sound Бар ХТ-CT60 /C SA-CT60 СС-WCT60 треба CR2025 Копчето Ќелија (не се испорачува)

Новата Замена за далечинска контрола на РМ-ANU159 За Sony Sound Бар ХТ-CT60 /C SA-CT60 СС-WCT60 треба CR2025 Копчето Ќелија (не

DEN 209.00
DEN 231.84
-10 %

Износ
Во продавницата.

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Answer : ___________________________ Note : Ова е инфрацрвениот далечински управувач, не може да се поврзе преку Bluetooth. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Се бара 1 x CR2025 Копчето Ќелија (не се испорачува).39"
Нето тежина : околу. Време На Испорака :
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
1 x Далечински Управувач(Батерија, не се вклучени) 1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 100*40*10мм/3.
Ова е сосема нов замена на далечински управувач и на тој ги опфаќа сите функции на оригиналниот далечински.
Не програмирање е потребно - само одговара на батерии во. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Спецификации :
Ова е висок степен на далечинскиот управувач за Sony.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние само брод да се потврди цел адреси.

За производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Далечинско RM-ANU159 За Sony Sound Бар
Фреквенција:
433 MHz
Канал:
1
Безжична Комуникација:
IR
Бренд Име:
ALLOYSEED
Употреба:
Универзална
Број На Модел На:
127371
Бара:
1 x CR2025 Копчето Ќелија (не се испорачува)
Се користи 1:
за Sony ХТ-CT60 ХТ-CT60
Користете 2:
за Sony C SA-CT60 СС-WCT60
далечински управувач Големина:

Слични предлози