.

.

Нов далечински управувач За DENON AV РК-1115 AVR-390 AVR930 AVR-391 AVR-1312 AVR-1311

Нов далечински управувач За DENON AV РК-1115 AVR-390 AVR930 AVR-391 AVR-1312 AVR-1311

DEN 320.00
DEN 367.68
-13 %

Износ
Во продавницата.

Клиентот треба да видливо прикаже бројот на RMA (s) на превозот етикета содржи врати производот. Ние нема да прифатиме каков било објект кој има физички оштетувања. Бесплатен превозот е стандард превозот начин, 20-30days. За целосна гаранција детали, ве молиме контактирајте со нас. Услуги на клиентите Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас. Клиентот е одговорен за дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и / или даноците. Производот се врати за Да се вратите производ, мора да се повик или мејл и да добие Врати Стока за ставање во Промет ("RMA") во рамките на гарантниот врати период за производот (што е опишано погоре). Ако добиеме објект кој е физички оштетени, ќе бидат вратени на купувачот на ваш трошок. Овие надоместоци се неповратни. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот следење на број или испорака потврда по 3 работни дена. Ние со нетрпение очекуваме да добиете одлична услуга! Се враќа Нуди на нашите клиенти е гаранција (90) дена од датумот на фактурата) Замена на задоволство или гаранција на надомест на сите набавки, со исклучок на човечките Штета предизвикана од неуспех или неисправност на проектор. Физичка штета е секоја штета која не е предизвикана од било нормално абење. За меѓународните пратки, ние не може да гарантира точноста на времето за испорака како секоја земја има свои царинење барања. Сите превозот и ракувањето надоместоци се неповратни. S не ќе го прифати враќа без претходно овластување и RMA број. Ви благодариме! Пакет Детали. Ве молиме погледнете нашите превозот калкулатор за да се утврди превозот цена. S не ќе му ги надомести купувачот за оригиналниот трошоците за превозот. да добиете на стоки, ако сте во брзање, ве Молиме изберете брзо shippig начин : DHL Вашиот предмет ќе бидат обработени и се испраќаат надвор рок од 1-3 дена. Повратни информации Ако заради било каква причина се чувствувате дека ние не заслужуваат позитивни повратни информации, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да го подобри вашиот шопинг искуство со нас. Овие трошоци не се вклучени и може да се собираат во времето на испорака. Следење на број ќе бидат испратени до вас, откако објект се обработува и се испраќаат.
Нов далечински управувач За DENON AV РК-1115 AVR-390 AVR930 AVR-391 AVR-1312 AVR-1311 Слободни Ние брод на светот. Откако издадени, RMA броеви се валидни за 40 дена и мора да се врати на Л. Контактирајте со вашиот локален обичај брокер за дополнителни информации / барања.

За производот

Бренд Име:
XingZhiHua
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
РК-1115
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Употреба:
Аудио / Видео Играчи

Слични предлози