.

.

X-Онлајн топла продажба добар квалитет човек мали гроздобер торба машки гласник торба

X-Онлајн топла продажба добар квалитет човек мали гроздобер торба машки гласник торба

DEN 648.00

Износ
Во продавницата.

X-Онлајн топла продажба добар квалитет човек мали гроздобер торба машки гласник торба

За производот

Тип На Објект:
Чанти
Надворешноста:
Тиња Џеб
Големина:
(20cm
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Обликот:
Satchels
Декорација:
Никој
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Гроздобер
Главен Материјал:
PU
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Големина:
28*20*6cm

Слични предлози