.

.

Универзална Црна 500mm да 2000mm Мотоцикл Плетенка Челик Хидраулични Сопирачки Спојки Цевка Цевка Линија Цевка 28 степени 10мм Banjo

Универзална Црна 500mm да 2000mm Мотоцикл Плетенка Челик Хидраулични Сопирачки Спојки Цевка Цевка Линија Цевка 28 степени 10мм

DEN 194.00
DEN 216.00
-10 %

Износ
Во продавницата.

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат . Alipay е Prefered. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Превозот време како што се следниве : 2.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Вие ќе примите објект исто како и сликите.
Banjo Кол : 10мм
28° поцинкуван ba njo
Должина Опција : 500mm 600mm 700 мм 800mm 900mm 1000mm 1100mm 1200mm 1300мм 1400mm 1500mm 1600mm 1700mm 1800mm 1900mm 2000mm
1.
4465 црна/црвена/сребрена/сино парче парче парче парче
100% сосема нов
СТАНДАРДНАТА БОЈА : СИНА (ДРУГА БОЈА ОПЦИЈА : ЦРНА/СРЕБРЕНА/ЦРВЕНА/ )
Ако Сакате Други Бои L eave Порака Кога Ќе ги Нарачате. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.

За производот

боја:
500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1100, 1200, 1300, 1400, 1500, 1600, 1700, 1800, 1900, 2000
Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Crankshafts
Име На Модел:
521224
Објектот Тежина:
0.13kg

Слични предлози