.

.

Безжичен Далечински Контролер ЦПУ Систем за Контрола плазма Машина за Сечење 1500T за f2100 2300

Безжичен Далечински Контролер ЦПУ Систем за Контрола плазма Машина за Сечење 1500T за f2100 2300

DEN 5426.00
DEN 5712.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објекти примени.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15
работни денови.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.00 за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку
вие сте задоволни со нашите производи и услуги.Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока, ве молиме контактирајте со нас лелекаат 5 дена по приемот на стоката.
Безжичен Далечински Управувач Модул Перформанси и Карактеристично
433 MHz слободни ISM фреквенција на каналот, слободна лиценца на судењето
Далечинско контролирање на 10m W, растојание > 30m, барем не под 0. DHL и ТНТ е нашата склопот на превозот метод.
Превозот и предавање
1.главната систем контролер 1pc
****************************************************************
Пакување Детали
Единица Тип : PC
Пакет Тежина : 1kg
Пакет Големина : 200*100*80mm
****************************************************************
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Наплата(Размена Само)
1.5 m
Хардвер тест грешка во кодот, софтвер за оптимизирање на алгоритам, bi-насока за комуникација, обезбеди комуникација стабилен и сигурен
Испрати модул натпревари адреса со добиете модул, адреса може да биде поставена рачно, во повеќето 128 поддржувала адреси
Безжичен далечински контрола испрати модул се добива моќта од страна на сува батеријата, барем работа повеќе од 6 месеци услуга време
Примачот модул е поставен во 8421 порта или режим на P2 P режим,на повеќето 16 излезни порти
***************************************************************
Пакет Листата :
1.Ви благодариме!. Ние сме посветени на вашиот 100%
задоволство. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "примерок"
нормално во вредност за НАС$30.
Плаќање
1. мора да контактирате со нас на рок од 5 дена од денот на приемот
на вашата нарачка.

За производот

Број На Модел На:
1500T
Примена:
Сечење

Слични предлози