.

.

Моторот D4EA цилиндар на главата D4EA 22100-27400 апликација за Hyundai

Моторот D4EA цилиндар на главата D4EA 22100-27400 апликација за Hyundai

DEN 12794.00
DEN 14539.20
-12 %

Износ
Во продавницата.


Моторот D4 EA цилиндар на главата D4 EA 22100-27400 апликација за Hyundai D4 EA цилиндар на главата модел бр. D4 EA ОЕМ БР./ДЕЛ БР.
22100-27400 Автомобил апликација HYUNDAI GW. 16kg Пакување цврста картонска кутија
За Плаќање : Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн. Ве молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден. Стоките ќе бидат испорачани по плаќање е потврдено.
За Превозот Ние ќе брод од страна на воздух експрес : DHL, FEDEX, UPS-от, EMS, ТНТ, итн Ако ви треба друг брод начини на, ве молиме слободно да ме контактирате
За услугата : 1.Пред превозот, ние ќе ги провери стоката строго и да се обезбеди тоа е во добра состојба. 2. По shippment, ќе се пополни во следење бр. во време и да ви остават порака 3. За време на превозот, ние ќе ги провери статус на редовно и да ти кажам
За корисниците на задоволително : 1. Во нашата продавница, не 100% позитивни повратните информации до сега, можете да ја проверите на нашата повратните информации пред ставање ред. 2. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратните информации ако не сте задоволни со нашите производи 3. Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе discucss заедно со вас да ги реши сите проблеми.
Топло совети за инсталација 1. По приемот на стоката, ве молиме да се спореди со вашиот стар објект прво пред инсталацијата 2. Ве молиме да најде професионална техничар за да се инсталира за вас 3. Ако било инсталација проблеми, можете да ме контактирате слободно, јас ќе одговори по гледам вашата порака Вашето задоволство е наша извршување, се надевам дека можеме да соработуваат за долго услови.
Контакт : Мис може да
Trademanager : cncactus
E-mail : admin(at)hncactus.com

За производот

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Име На Модел:
D4EA
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Тежина:
16kg
Објектот Висина:
20cm
Година:
2000-
Објектот Ширина:
22cm
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Објектот Должина:
50cm
Бренд Име:
HNCACTUS
Специјални Функции:
кориснички
ОЕМ Бр.:
22100-27400
Пакување:
цврста картонска кутија/дрвени случај
оригиналниот:
Henan, Кина
Гаранција:
12 месеци
превозот:
воздухот express
Автомобил Производител:
Hyundai

Слични предлози