.

.

K9K 1.5 CDi 8v 1461cc Цилиндар на главата за Nissan Primera Рено Clio/Megane Suzuki Џими Dacia Логан АМЦ:908 793

K9K 1.5 CDi 8v 1461cc Цилиндар на главата за Nissan Primera Рено Clio/Megane Suzuki Џими Dacia Логан АМЦ:908 793

DEN 13644.00
DEN 17270.40
-21 %

Износ
Во продавницата.


Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање.
Превозот
Сите предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.5 CDi 8v 1461cc Цилиндар на главата за Nissan Primera "Рено" Clio/Megane Suzuki Џими Dacia Логан АМЦ : 908 793
АКО не сте сигурни дека ова цилиндри на главата се вклопи во вашиот автомобил. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн.5 DCI SOHC 8v 2004-
АМЦ : 908 793
Плаќање
Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено. ПРИМЕНА :
"Рено" Clio/Megane/Kangoo/Модус/Сценски 1461cc 1.
ПРЕДМЕТИ НЕ ДОЈДЕ СО ИНСТРУКЦИИ - КУПУВАЧИ ПАЗЕТЕ СЕ
Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи.
Се Враќа Политика
Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање; Сите стока се продава како што е опишано.
Ние само можеме да прифатиме размена ако објектот е примена неточни или неисправни
Повратните информации Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.
Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.
Целосна наплата ќе се издаде ако соодветна замена не е достапно кога yourreturn пристигнува.
Грижа за корисници Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.

За производот

Име На Модел:
K9K
Објектот Ширина:
28inch
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Висина:
21inch
Автомобил Производител:
Рено
Година:
2000-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Објектот Должина:
47inch
Зафатнина:
1.5 CDI
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Тежина:
15kg
Бренд Име:
westmove
ОЕМ Бр.:
7701476059
Автомобил Производител:
Рено Clio/Megane/Kangoo/Модус/Сценски 1461cc 1.5 CDi 8v 2000-
Автомобил Maker1:
Suzuki Џими 1461cc 1.5 CDI 8v 2000-
Автомобил Maker2:
Nissan Primera/Almera/Micra/Kubistar 1461cc 1.5 CDi 8v 2005-
Автомобил Maker3:
Dacia Логан/MCV 1461cc 1.5 DCI SOHC 8v 2004-
АМЦ НЕ,.:
908 793 908793
Место на Потекло:
Кина

Слични предлози