.

.

Делови на мотор TD42 Цилиндар на главата 11039-06J00/11039-63T02 за Safari ги Собереш/Civilan 4169cc 4.2 D 12v 1999-01

Делови на мотор TD42 Цилиндар на главата 11039-06J00/11039-63T02 за Safari ги Собереш/Civilan 4169cc 4.2 D 12v 1999-01

DEN 14598.00
DEN 16588.80
-12 %

Износ
Во продавницата.


Делови на мотор TD42 Цилиндар на главата 11039-06 J00/11039-63 T02 за Safari ги Собереш/Civilan 4169cc 4.2 D 12v 1999-01 број на модел на TD42 дел бр./оем бр.
11101-06 J00
11039-63 T02 автомобил примена/користење safari ги собереш/ Civilan 4169cc 4.2 D 12v Зафатнина 4169cc испорача време за 7 работни дена по приемот на вашата исплата начин на плаќање T/T, western union, paypal пакување детали неутрален пакување/strong картонска кутија или woonden случај превозот мали цел од страна на воздух express, голема цел од страна на сад Џорџ В. (kg) 42kg
За Плаќање : Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн. Ве молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден. Стоките ќе бидат испорачани по плаќање е потврдено.
За Превозот Ние ќе брод од страна на воздух експрес : DHL, FEDEX, UPS-от, EMS, ТНТ, итн Ако ви треба друг брод начини на, ве молиме слободно да ме контактирате
За услугата : 1.Пред превозот, ние ќе ги провери стоката строго и да се обезбеди тоа е во добра состојба. 2. По shippment, ќе се пополни во следење бр. во време и да ви остават порака 3. За време на превозот, ние ќе ги провери статус на редовно и да ти кажам
За корисниците на задоволително : 1. Во нашата продавница, не 100% позитивни повратните информации до сега, можете да ја проверите на нашата повратните информации пред ставање ред. 2. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратните информации ако не сте задоволни со нашите производи 3. Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе discucss заедно со вас да ги реши сите проблеми.
Топло совети за инсталација 1. По приемот на стоката, ве молиме да се спореди со вашиот стар објект прво пред инсталацијата 2. Ве молиме да најде професионална техничар за да се инсталира за вас 3. Ако било инсталација проблеми, можете да ме контактирате слободно, јас ќе одговори по гледам вашата порака Вашето задоволство е наша извршување, се надевам дека можеме да соработуваат за долго услови.
Контакт : Мис може да
Trademanager : cncactus
E-mail : admin(at)hncactus.com

За производот

Година:
1999-01
Име На Модел:
TD42
Материјал Тип:
кастинг железо
Зафатнина:
4169cc
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
42kg
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Објектот Должина:
81cm
Бренд Име:
HNCACTUS
Објектот Ширина:
27cm
Специјални Функции:
кориснички
Нема. на Цилиндри:
6
цилиндар на главата ОЕМ БР.:
11039-06J00
Пакување:
цврста картонска кутија/дрвени случај
оригиналниот:
Henan, Кина
Цилиндар на главата Гаранција:
12 месеци
Вентили:
12 вентили
превозот:
воздухот express
Автомобил Производител:
Nissan

Слични предлози