.

.

цилиндар на главата за Hyundai H100 H1 GALLOPER Надмине KIA Besta Bongo 2.5 TD 2476cc 8V 1988 - D4BA 4D56 4D56T D4BH MD303750 MD348983

цилиндар на главата за Hyundai H100 H1 GALLOPER Надмине KIA Besta Bongo 2.5 TD 2476cc 8V 1988 - D4BA 4D56 4D56T D4BH MD303750

DEN 8145.00
DEN 11472.00
-29 %

Износ
Во продавницата.


Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на цилиндри на главата се понудени во описот. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

За производот

Бренд Име:
westmove
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Година:
1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007
Име На Модел:
D4BH KIA Besta Bongo Hyundai H100 H1 GALLOPER Надмине l200 l300
Зафатнина:
2.5 td 2.5 2.5 L L 22100-42900 2210042900 22100 42900 l-300 моторот
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
49inch
Објектот Ширина:
21inch
Објектот Висина:
24inch
Објектот Тежина:
20kg
Материјал Тип:
Г-ДИН 984455 908512 908 512 MI001S ADC47701 MI001 HL0044 50003151 JMI001
Специјални Функции:
MD303750 MD348983 MD351277 MR984455 MD 303750 MD 348983 MD 351277

Слични предлози