.

.

BXIO Велосипедизам Џерси 2018 Црна Biker Облека Поставува со Черепот Велосипед Трки Облека Кратко Sleeve Велосипедизам Uniformes Ciclismo 024

BXIO Велосипедизам Џерси 2018 Црна Biker Облека Поставува со Черепот Велосипед Трки Облека Кратко Sleeve Велосипедизам Uniformes

DEN 1247.00
DEN 2398.08
-48 %

Износ
Во продавницата.

Ние не се одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја. Ве молиме да се води евиденција за вашето враќање следење на број. Ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и да се обезбеди објект ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.ние плати висока внимание на секој клиент. Ако имате било каков проблем со примените предмети, ве молиме, контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад. * Ние ја проверите нашите производи, еден по еден пред да се спакуваат и да брод за да бидете сигурни дека количината и во добра состојба. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг!!
. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.
BXIO Велосипедизам Џерси 2018 Црна Biker Облека Поставува со Черепот Велосипед Трки Облека Кратко Sleeve Велосипедизам Uniformes Ciclismo 024
ПРЕВОЗОТ 1). Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.Повратни информации причината каде што се добива погрешна за нас. ПРОДАВАЧОТ ВЕТУВАЊЕ * Ажурирање на нови објекти во нашата продавница секојдневно. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор,Транзит време варира со различни превозот методи. Кога ќе примите објектот, ве молиме да ги проверите квалитетот и квантитетот на време.(ние испрати страна на меѓународните парцела,на оданочување ретко се случило во некои земји) 5). ПОВРАТНА информација * задоволството на Клиентите е нашиот опстанок. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина.

За производот

Големина:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Број На Модел На:
BX-0209H024
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
BXIO
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Материјал:
Polyethersulfone, Viscose, Микрофибер, Lycra, Полиестер, Ацетат
Џебови:
3 Задните Џебови
Спорт Тип:
велосипедизам облека
ropa ciclismo:
велосипедизам џерси
Radfahren Ausrustung:
Radtrikot Поставите Kurz Damen
Equipo de Ciclismo:
ropa ciclismo
Циклус сет:
велосипед облека
Дресови Големина:
XXS,XS,S,M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL,6XL
Облека Големина Стандарди:
Според големината на табелата
Цел големина:
Може да се меша големина ,како што се Џерси L+Панталони M

Слични предлози