.

.

BXIO Велосипедизам Џерси Поставува Жените Ropa Ciclismo Mujer Про Планински Велосипед Bicicleta Кратко Sleeve Лето Стил Топла Продажба Облека 086

BXIO Велосипедизам Џерси Поставува Жените Ropa Ciclismo Mujer Про Планински Велосипед Bicicleta Кратко Sleeve Лето Стил Топла

DEN 1320.00
DEN 2399.04
-45 %

Износ
Во продавницата.

* Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. * Ако постои квалитетот на производот, или делови нецелосни толку долго колку што се во можност да ги презентира релевантните објаснувачки материјали, ние ќе ви обезбедиме со враќање на услугата.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот.Повратни информации причината каде што се добива погрешна за нас. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. Ние не се одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја. ПОВРАТНА информација * задоволството на Клиентите е нашиот опстанок. Ве молиме да се води евиденција за вашето враќање следење на број.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . * Ако ви се допаѓа нашите производи,ве молиме да ни даваат пофалби. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.ние плати висока внимание на секој клиент. Ние НЕ сме ОДГОВОРНИ за загубени пакети. * Сакате можете да ни нудат 5-Ѕвезда повратни информации како награда. Ако имате било каков проблем со примените предмети, ве молиме, контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад.(ние испрати страна на меѓународните парцела,на оданочување ретко се случило во некои земји) 5). Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг!!
. Ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и да се обезбеди објект ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање.
BXIO Велосипедизам Џерси Жените Ropa Ciclismo Mujer Про Планински Велосипед Bicicleta Кратко Sleeve Лето Стил Топла Продажба Облека 0209 YW086
ПРЕВОЗОТ 1). Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.

За производот

Големина:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Пол:
Жените
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Материјал:
Lycra, Полиестер, Polyethersulfone, Ацетат, Viscose, Микрофибер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
BXIO
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Број На Модел На:
BX-0209YW086
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Џебови:
3 Задните Џебови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Сезоната:
Лето
Radfahren Ausrustung:
Radtrikot Поставите Kurz Damen
Equipo de Ciclismo:
ropa ciclismo
Циклус сет:
велосипед облека
Дресови Големина:
XXS,XS,S,M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL,6XL
Облека Големина Стандарди:
Според големината на табелата
Цел големина:
Може да се меша големина ,како што се Џерси L+Панталони M

Слични предлози