.

.

BXIO Жените Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Mujer Про Планински Велосипед Bicicleta Кратко Sleeve Дише Велосипедизам Поставува Облека 079

BXIO Жените Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Mujer Про Планински Велосипед Bicicleta Кратко Sleeve Дише Велосипедизам Поставува

DEN 1319.00
DEN 2398.08
-45 %

Износ
Во продавницата.

* Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.(ние испрати страна на меѓународните парцела,на оданочување ретко се случило во некои земји) 5). Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот за враќа инструкции. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина. ПОВРАТНА информација * задоволството на Клиентите е нашиот опстанок. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот.Ако не сте задоволни со нашите производи,се надеваме дека ќе може да се поврзете со нас однапред,и ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми. Ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и да се обезбеди објект ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор,Транзит време варира со различни превозот методи. Ние не се одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја. ВРАЌАЊЕ & EXCHANGE * Ако ние испрати на погрешен стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. Ве молиме да се води евиденција за вашето враќање следење на број. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . * Ако ви се допаѓа нашите производи,ве молиме да ни даваат пофалби. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Ако имате било каков проблем со примените предмети, ве молиме, контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад. Кога ќе примите објектот, ве молиме да ги проверите квалитетот и квантитетот на време. ПРОДАВАЧОТ ВЕТУВАЊЕ * Ажурирање на нови објекти во нашата продавница секојдневно. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.

За производот

Големина:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Пол:
Жените
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Број На Модел На:
BX-0209W079
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер, Lycra, Микрофибер, Ацетат, Viscose, Polyethersulfone
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
BXIO
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Џебови:
3 Задните Џебови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Сезоната:
Лето
Radfahren Ausrustung:
Radtrikot Поставите Kurz Damen
Equipo de Ciclismo:
ropa ciclismo
Циклус сет:
велосипед облека
Дресови Големина:
XXS,XS,S,M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL,6XL
Облека Големина Стандарди:
Според големината на табелата
Цел големина:
Може да се меша големина ,како што се Џерси L+Панталони M

Слични предлози