.

.

Donen Топла Продажба на Мажите Лето велосипедизам џерси велосипед џерси велосипедизам лигавче шорцеви велосипед лигавче шорцеви ropa ciclista за мажи

Donen Топла Продажба на Мажите Лето велосипедизам џерси велосипед џерси велосипедизам лигавче шорцеви велосипед лигавче шорцеви

DEN 1999.00
DEN 2351.52
-15 %

Износ
Во продавницата.

Превозот време : 40-60 работни дена бесплатен превозот по Пошта пост
7 - 15 работни дена од Експрес испорака (Вклучувајќи DHL,UPS-от,ЕМС. Само отворен ум!
Сите прашања во врска со еден од нашите предмети ќе се одговори што е можно поскоро. Слики Детали За Испорака
1. Да им помогне на играчите дури и во повеќето неповолни околности може да се одржи удобно температурата и влажноста на воздухот и испуштање пот; кои веруваме, исто така, ќе помогне да се постигне твоите најдобри перформанси.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа.
Nots :
ве молиме проверете ја големината табела bofore ќе се одржи цел ако не сте сигурни, обратете се на нашите услуги ве молам, ние ќе ви одговори што ПОБРЗО
Материјал :
Џерси : 100% Полиестер
панталони : 80% Полиестер&20% lycra
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Функција : Брзо сушење
1. следење на број ќе се обезбедува само за Регистрација на Превозот
5. Ние ви ветувам дека ќе работиме надвор задоволително решение. Доколку ставката што сте ја примиле е unacceptably неисправни, расипан, или на ред, pls да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
За Нас :
Ние сме фабрика специјализирана во производство и извоз на велосипедизмот облека. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно. Ние можеме да понудиме конкурентна цена со висок квалитет на производите, ние прифаќаме да ги прилагодите и добредојде на големо. Како ние се стремиме да се обезбеди меѓусебна и позитивни трансакции
3.Однапред ви благодариме за вашето трпение. Ние брод 6 дена во неделата, освен во сабота и празници.

За производот

Големина:
XXL, XL, L, M, S
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Сезоната:
Лето
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
DONEN
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
MSDT201609003
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер

Слични предлози