.

.

KEYIYUAN 2017 Спортски Велосипедизам Носат Велосипедизам Џерси лигавче панталони постави Отворено Планински Велосипед Велосипед возење Велосипед Долг Ракав Џерси

KEYIYUAN 2017 Спортски Велосипедизам Носат Велосипедизам Џерси лигавче панталони постави Отворено Планински Велосипед Велосипед

DEN 1775.00
DEN 1775.04
-0 %

Износ
Во продавницата.

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Опис Бренд : KEYIYUAN Материјал : Полиестер Големина : S-5 XL Пол : Мажи COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се вклучуваат : 1 Парче * велосипед долг ракав џерси врвот 1 Парче * велосипед (ЛИГАВЧЕ)панталони со гел подлога
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay, Запад Унија, tt.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

За производот

Големина:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S
Сезоната:
Зима
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
weimostar
Патент Должина:
Целосна
Тип:
Џерси Поставува
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Материјал:
Полиестер
Sleeve Големина:
Долг Ракав
Дресови Материјал:
100% Полиестер

Слични предлози