.

.

JIJU Електрично Автоматско Цигара Возен Машина Тутун Инјектор Создателот Ролери ЕУ Електрична Енергија Случаен Боја Л-005A

JIJU Електрично Автоматско Цигара Возен Машина Тутун Инјектор Создателот Ролери ЕУ Електрична Енергија Случаен Боја Л-005A

DEN 2016.00
DEN 2687.52
-25 %

Износ
Во продавницата.

JIJU Електрично Автоматско Цигара Возен Машина Тутун Инјектор Создателот Ролери ЕУ Електрична Енергија Случаен Боја Л-005 A Големина на Единица:260*80*65mm Единица Тежина : 900g Боја : Сребрена Сила : 240 V ЕУ

За производот

Број На Модел На:
Л-005A Електрични Цигари Возен Машина
Бренд Име:
JIJU
Материјал:
Акрилик
Техника:
Лак
Се Обединат Големина:
26*8*6.5 cm
Се Обединат Тежина:
900g
боја:
сребрена
Пакет:
1pc/во Боја Кутија
Забелешка:
Возен Ваши Сопствени Цигари
Точка Бр.:
Л-005A
Бродови Од:
Кина

Слични предлози