.

.

Не Држи Силиконското Масло Контејнери Dab Тегла со висок квалитет прилагоден за мали силиконски тегли dab восок сад со дрвена кутија за подарок

Не Држи Силиконското Масло Контејнери Dab Тегла со висок квалитет прилагоден за мали силиконски тегли dab восок сад со дрвена

DEN 2063.52

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на RHS Официјалната продавница
2 парчиња Не се Држи Силиконското Масло Контејнери Dab Тегла со висок квалитет прилагоден за мали силиконски тегли dab восок сад со дрвена кутија за подарок
Содржина :
2 парчиња 5ml силикони сад; 1pcs 7ml силикони сад; 1pcs силикони мат; 1pcs dab алатка; 1pcs дрвени носителот
Забелешка
1. Со пратката, достапни бои ќе се меша.
2. Ако немаат посебни барања, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на ред.
Зошто Да Го Одберете Нас?
1.Ние сме професионални производители на силиконски производи за повеќе од 7 години.
2.FDA одобрени од храна одделение силиконски материјал ќе се користи за двете вашето и нашето здравје.
3.Како специјален употреба на восокот/масло сад, квалитетот е наш прв загриженост . Ние нема да се приклучат во цената војна за да ви обезбеди лош квалитет токсични елементи.
4.Причината зошто ние може да обезбеди најдобра цена е : Реален производителот, фабрика за директна продажба; да се подготви голем достапни акции за да се намали трошоците за производство.

За производот

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Пакување:
2
Бренд Име:
RHS
Материјал:
Дрво
Капацитет:
0-100ml
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Восок тегли сад
Големина:
L
Мирудии Сад стилови:
маска

Слични предлози