.

.

Едно парче Јапонски стил двоен слој потоне сунѓерот мозоци рек морон мулти-цел чување на решетката

Едно парче Јапонски стил двоен слој потоне сунѓерот мозоци рек морон мулти-цел чување на решетката

DEN 1331.00
DEN 1478.40
-10 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Нема. на Групи:
Еден
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Големина:
12*7cn
Материјал:
ПВЦ + железо

Слични предлози