.

.

Чадор за Складирање Рек Носителот Стојат Лепило Orangizer Home Office Оркестарот Чадори Закачалка,Дома Чување Багажник,Бесплатен превозот.

Чадор за Складирање Рек Носителот Стојат Лепило Orangizer Home Office Оркестарот Чадори Закачалка,Дома Чување Багажник,Бесплатен

DEN 191.00
DEN 191.04
-0 %

Износ
Во продавницата.

Ние обично знак на стоки, како media player/компјутер додаток(ПОДАРОК/ПРИМЕРОК) на комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V.Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Почитувани Купувачи :
Ако најдете проблеми кога ќе го добиете производот,
со цел да се заштити вашите интереси и пари ,
ве молиме контактирајте со нас прв или оставете порака за да кажете нас,ние веднаш ќе ги реши проблемите за вас. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја?s Увоз Политика. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот 2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации и да е она што ние се залага за.Ставете-тип дизајн, може да се додадат на вратата, чекајќи на вратата да го секој агол на човечкиот дизајн, должината може да се прилагоди. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
.100% сосема нов и висок квалитет.
Ви благодариме за изборот на нашите производи. 12 месеци Гаранција.И долго-ракува чадор чадор може да биде укината, удобен и практичен. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! 1.

За производот

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Пластични Тип:
PP
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Употреба:
Дребулии
Нема. на Групи:
Еден
Број На Модел На:
zuanB104
Бренд Име:
Halojaju
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
полица
Производот:
Организаторот
Тип:
ѕидот полица
Име:
чување на решетката
Употреба:
дом за складирање
Усогласувањето:
Поддршка Структура
Техника:
Пластични Занаетите
Тема:
чадор за складирање багажник

Слични предлози