.

.

DIY Десктоп Складирање Креативни Организирање на Полица Мали Полици Видиме Полици iPad Таблета Заградата Приклучните Носителот Пен Носителот

DIY Десктоп Складирање Креативни Организирање на Полица Мали Полици Видиме Полици iPad Таблета Заградата Приклучните Носителот

DEN 155.00
DEN 276.96
-44 %

Износ
Во продавницата.


Specifica
Големина : 18x8x10 cm (7.08x3.14x3.93 Инчи)
Тежина : 100g
Материјал : Дрво
Боја : Бела.
Пакување : 1pc/кутија
Пакет : Пена образец + картонски кутии
Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет!
Предности :
1.Совршен за чување на вашиот Товар, Цвет и виси вашиот копчињата,ѓердан и др.
2.Внатрешниот простор е голем, може да се приспособат на различни предмети.
3.Тоа може да се како подарок за вашите пријатели,и тоа, исто така, може да ги красат вашата маса или куќа.
4.Лесно да се носат,може да се користи за чување на вашиот клуч, писма,накит и други мали нешта.

За производот

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Бренд Име:
Strongwell
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Инсталација Тип:
Кат Тип
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
SW8030805
Материјал:
Дрво
Нема. на Групи:
Двојно
Применливи Простор:
дневна соба
Состојба:
Нови
Големина:
18x8x10 cm (7.08x3.14x3.93 Inch)
боја:
Цврста
Материјал:
Бела
Количина:
1pc
Пакување:
1pc/кутија
Име:
дрво полица
Тип:
Апарати за домаќинство
Функција:
Дома декорација
Тежина:
100g

Слични предлози