.

.

Бесплатен превозот 600pcs Прилагодливи 10 Оддел Пластични Јасно Складирање Кутија за Накит Earring Алатка Сад кутии #TUO-545

Бесплатен превозот 600pcs Прилагодливи 10 Оддел Пластични Јасно Складирање Кутија за Накит Earring Алатка Сад кутии TUO-545

DEN 13776.00

Износ
Во продавницата.


Бесплатен превозот 600pcs Прилагодливи 10 Оддел Пластични Јасно Складирање Кутија за Накит Earring Алатка Сад кутии #TUO-545
материјал : пластика
Gride големина на : 3*2.6*2.1 см Висина : 2.1 cm
Кутија големина : 13.2*6.8*2.3 cm

За производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Техника:
Сјајни
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Обликот:
правоаголник
Стил:
Модерна
Производот:
накит кутија
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Решетки Количина:
9
Број На Модел На:
TUO-545
Спецификација:
3.2*6.8*2.3cm
Оптоварување:
накит
Капацитет:
10 Решетки

Слични предлози