.

.

Храна за Складирање Сад во Собата ,Ручек Зачувување Кутија Бенто Кутии Microwavable Пластични храна Складирање Кутија со Капаци 17pcs

Храна за Складирање Сад во Собата ,Ручек Зачувување Кутија Бенто Кутии Microwavable Пластични храна Складирање Кутија со Капаци

DEN 1819.00
DEN 1977.60
-8 %

Износ
Во продавницата.


17pcs Храна Чување на Сад Постави
Материјал : Полипропилен(PP);Однесе на училиште, работа, пикник, кампување, планинарење,итн
Може да се стави во фрижидер, замрзнувач и микробранова Безбедно,Температура опсег : -20°C-110°C
Замрзнување побрзо со 4 повисоките делови на дното кога во замрзнувач,Наменета за загревањето индукција и удобен фрижидер за складирање
Со слободен здив дупка дизајн, можете да топлина храна со капак,Јасно, така што ќе може да се види точно што има внатре
Се користи за чување на овошје, зеленчук, ореви, топла и ладна храна, итн;Доаѓаат со печат тесни пластични капаци за безбедна храна за складирање
Пакетот вклучува :
14×14×16cm 2 парчиња
12×12×14cm 2 парчиња
23×16×8 cm 2 парчиња
14×14×6 cm 2 парчиња
12×12×4 cm 2 парчиња
12×8 ×4 см 3pcs
9 ×9 ×4 см 4pcs
За Плаќање 1.ние прифаќаме Alipay,Ние се прифати преку secure уплатата Зачувам. 2.Плаќањето мора да се изврши безбедно уплатата Зачувам. 3.Ако не можете да проверите веднаш по затворите,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 4.Ние само бродот да Aliexpress потврди адреса. За Превозот 1. Ние организираме на пратката од понеделник до петок. Превозот вклучува пакувањето и ракувањето со такси. 2. Тоа трае околу 15-40 дена (САД, CA, АУ,). Други земји 40-60 работни дена, во точно време на испорака зависи од поштенски процес. 3.Превозот цена doest не вклучува никакви увозни даноци. 4.Ние ќе рефундирање на купувачи доколку купувачите се врати на предмети во рамките 15days по приемот за било какви причини;Сепак, купувачите треба да ги сноси се врати превозот товар и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови. 3. Ако не го добиете вашиот победа item (s) во рок од 30-35business дена, ве молиме оставете порака или E-mail контакт со нас, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми со вас. За Повратни Информации 1. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач да се заврши трансакцијата. 2. Ние одржување на високи стандарди извршување на 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. 3. Добрата комуникација може да ги реши сите проблеми, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да остави Негативни повратни информации, ние веднаш ќе ги реши проблемите што се доживува.

За производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Употреба:
Храна
Храна Контејнер Функција:
Microwavable
Решетки Количина:
1
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Техника:
Сјајни
Бренд Име:
leezujun
Број На Модел На:
HA016
Оптоварување:
10KG
Капацитет:
2L
Производот:
Храна За Складирање
Спецификација:
23x16x8 cm
Материјал:
PP
Капацитет:
1-2L
Количина:
17pcs
боја:
Зелена,Светло Зелена

Слични предлози