.

.

Мултифункционален Ткиво Кутија Козметички Шминка Организатор Кутија Биро Додатоци Складирање Кутија Пластична Транспорт На Хартија Кутија

Мултифункционален Ткиво Кутија Козметички Шминка Организатор Кутија Биро Додатоци Складирање Кутија Пластична Транспорт На Хартија

DEN 1555.00
DEN 1728.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦА
Заводот и Училишни Материјали : http : //www.aliexpress.com/store/1232970
Мултифункционален Ткиво Кутија Козметички Шминка Организатор Кутија Биро Додатоци Складирање Кутија Пластична Транспорт На Хартија Кутија
МАТЕРИЈАЛ : пластика

За производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Обликот:
Плоштад
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Техника:
Сјајни
Решетки Количина:
Други
Број На Модел На:
Складирање кутија
Бренд Име:
MoeTron
Употреба:
Други
Пластични Тип:
Други
Спецификација:
other
Капацитет:
Други
Оптоварување:
Други
Производот:
Други

Слични предлози