.

.

7 Пар Црно Бела машки Чорапи Лето Mens Секојдневен се Облекуваат Чорапи Памук Мешавини Meias Masculino Не Покаже Краток За Машки Чорапи

7 Пар Црно Бела машки Чорапи Лето Mens Секојдневен се Облекуваат Чорапи Памук Мешавини Meias Masculino Не Покаже Краток За Машки

DEN 163.00
DEN 203.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


Дестинација
Прибл. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 1625 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
7 Пар Црно Бела машки Чорапи Лето Mens Секојдневен се Облекуваат Чорапи Памук Мешавини Meias Masculino Не Покаже Краток За Машки Чорапи
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Опис :
Боја : црна,бела
Големина : Една Големина одговара на 37 - 39
костим за сезона : пролет лето есен
Пакет Се Вклучени : 7 Пара На Кратки Чорапи
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение.Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.

За производот

Големина:
One Size
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Полиестер,Spandex,Најлон
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
мажите чорапи
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи

Слични предлози