.

.

Двојно 5 пети женски чорапи памук, sock жените коленото-висока ултра-тенок пети лето кратки чорапи

Двојно 5 пети женски чорапи памук, sock жените коленото-висока ултра-тенок пети лето кратки чорапи

DEN 775.00
DEN 816.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

За производот

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sock Тип:
Повик
Дебелина:
Тенка
Материјал:
Памук
пет-пети чорапи:
Краток
цевка за висок:
Колено-Висок
Дебелина:
Редовни
облека дизајнерски детали:
Изшкуркан
Големина:
35 - 38, 31 - 34
Функција:
пет-пети чорапи
Шема:
Полна Боја
Сезоната:
Лето

Слични предлози