.

.

SMALLY Гумени Чизми за Дожд Деца,Девојки Деца Дожд Чизми,Момчиња Бебе Дожд Чизми,Водоотпорен Чевли Деца,Bota Menina,Botas Infantil

SMALLY Гумени Чизми за Дожд Деца,Девојки Деца Дожд Чизми,Момчиња Бебе Дожд Чизми,Водоотпорен Чевли Деца,Bota Menina,Botas Infantil

DEN 326.00
DEN 384.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Чевли Големина:
1, 2.5, 3.5, 4, 6.5, 7, 8.5, 9, 10, 11, 11.5, 12, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Чизми
Пол:
Унисекс
Пета Тип:
Станот со
Подигнете Тип:
Rainboots
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Горниот Материјал:
Гума
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
Akexiya
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Сезоната:
Сите Сезони

Слични предлози