.

.

YACKALASI 10 Компјутери 3D Цвет Appliqued Sequined Paches Кристал Ливчиња Косата Додаток за Шиење Облека Скратува 7.5 cm

YACKALASI 10 Компјутери 3D Цвет Appliqued Sequined Paches Кристал Ливчиња Косата Додаток за Шиење Облека Скратува 7.5 cm

DEN 810.00
DEN 953.28
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

боја:
Микс Боја со порака
Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
3D Цвет Appliqued Sequined Paches Кристал Ливчиња Косата Додаток S
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
is_customized:
Yes
Техника:
Appliqued
Декорација:
Sequins
Ширина:
7.5cm
Бренд Име:
Yackalasi
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ткаенина Тип:
Voile
3D Цвет Appliqued Sequined Paches Rhin:
3D Цвет Appliqued Sequined Paches Кристал Ливчиња Косата Додаток S

Слични предлози