.

.

Дворови / серија на прибор за облека openwork бел памук, чипка чипка растворливи чипка широк 27cmDIY

Дворови / серија на прибор за облека openwork бел памук, чипка чипка растворливи чипка широк 27cmDIY

DEN 360.00
DEN 379.20
-5 %

Износ
Во продавницата.


Стил е многу палата супер одделение Големина : 32cm * 53cm или толку Мека материјал

За производот

боја:
Бела
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
GRL0189
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Техника:
Плетенка
Ширина:
32cm*53cm

Слични предлози