.

.

Бесплатен превозот рачно изработени DIY материјал со висок квалитет на 5 слој openwork црна и бела чипка чипка здолниште 12cm широк додатоци

Бесплатен превозот рачно изработени DIY материјал со висок квалитет на 5 слој openwork црна и бела чипка чипка здолниште 12cm

DEN 519.00
DEN 546.24
-5 %

Износ
Во продавницата.


Ткаенина Материјал : Нето-Предиво чипка чипка Ткаенина Ширина : 12 CM Ткаенина Боја : Бела,,Црна Ткаенина Функција : Погоден за било DIY,Завеса,Свадба се облекуваат декорација,Дното нишало, Со украси на јаката, Деколте, Здолништа итн

За производот

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
12cm
Број На Модел На:
GRL0184

Слични предлози