.

.

2meter Width5 .5cm(2.17) Бела Кола-коска Чипка Декорација Додатоци Чипка Намали Свадба Фустан Ткаенина

2meter Width5 .5cm(2.17) Бела Кола-коска Чипка Декорација Додатоци Чипка Намали Свадба Фустан Ткаенина

DEN 216.00
DEN 235.20
-8 %

Износ
Во продавницата.


1

За производот

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
2
Декорација:
Чипка
Ширина:
5.5cm
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Најлон

Слични предлози