.

.

Најновите Нигерија Дизајн со Висок Квалитет Теал Guipure чипка за свадба Швајцарската Кабелот чипка ткаенини 5 Метри

Најновите Нигерија Дизајн со Висок Квалитет Теал Guipure чипка за свадба Швајцарската Кабелот чипка ткаенини 5 Метри

DEN 3370.00
DEN 3744.00
-10 %

Износ
Во продавницата.

Пакување : 5 дворови/polybag,15 метри/пакет 5yards за акции,100yards по боја за цел. Превозот : ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS/ТНТ/ФЕДЕКС Плаќање : T/T,Wester Union,Money Gram имаме сите видови на африкански чипка акции на располагање, ние ќе им даде многу евтина цена и повеќе попуст со добар квалитет, љубезно ве молиме испратете е-пошта до нас или контактирајте со нас во секое време. Повратни информации Вашите повратни информации е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро. Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,Beacuse тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да се реши до сте ги задоволи.

За производот

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Ширина:
5152
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Mesh

Слични предлози