.

.

Висок квалитет на Африкански guipure чипка ткаенина за шиење.Шарени африкански кабелот мулти боја чипка ткаенина/вода растворлив чипка за свадба

Висок квалитет на Африкански guipure чипка ткаенина за шиење.Шарени африкански кабелот мулти боја чипка ткаенина/вода растворлив

DEN 4171.20

Износ
Во продавницата.

ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа . Тоа трае само момент, и тоа€™s одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!
Ако сте незадоволни со секој аспект на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас првиот, па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем. Пред кликнување "Место Поредок' , ве молиме проверете ја вашата Нарачка Детали внимателно. Ставете ја вашата Цел
Кликнете на Производ Фотографија или Име на Производ да го видиш подетални информации. Ако имате било нешто, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно,Ако имате нешто urgennt да се добие одговор за време на празник, ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress порака. Нашата продавница да престанат со испраќање на стоката од 9 февруари до 24 февруари, за на Кинески Лунарната Нова Година празник и ние ќе продолжи со испорака на 25 февруари. За да поставите вашата нарачка,одберете спецификација сакате и внесете количина, и кликнете 'Купи Сега' ;
Како што е прикажано на сликата :
2.g искуство повторно на Ali Express!
со почит
Купувачот Читање
Спецификации; Оваа точка е на залиха и се подготвени да брод Состојба : Сосема нов и unworn Големина : 5 метри во должина Дизајн : Африкански дизајн Тежина : 1.
Клиентите во Бога
ustomer во Бога
Ве Молиме Давање 5 Ѕвезди
. и ние со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со најдобрите buyin. Најдобри желби за Новата Година ! Може да мир,задоволство и среќа биде со вас засекогаш.
Висок квалитет на Африкански guipure чипка ткаенина за шиење. DHL Express превозот обично се потребни околу 3 до 7 дена.Известување Почитувани Купувачи, ви Благодариме на сите за давање нашата продавница целосна поддршка во 2017. Материјал : швајцарска вода растворлив чипка ткаенина Тежина : околу 2kilogram/5yards Големина : 5 метри во должина, големина на Пакување : 5 дворови/polybag,15 метри/пакет Превозот време : Ние ќе организира пратка со 3 до 7 работни дена по испративме на вашата исплата. Ние би сакале да ве поканиме да се остави позитивни повратни информации за нашите производи и услуги. Како што е прикажано на сликата :
3. Плаќање
По потврдувањето вашата Нарачка, вие автоматски ќе се преземат за да на страницата за Плаќање.
Можете да ги пратите на :
или
Вашата шопинг искуство е многу важен за нас и за нашите бизнис. Ако сакате да додадете нов Испорака Адреса, кликнете "Додај нова адреса' . Заврши Цел Форма
Ве молиме внесете ги бараните информации, како Адреса за Испорака, Количина Тип итн.

За производот

Бренд Име:
MY-NI
Техника:
Жакард
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
51inch
Број На Модел На:
VS-R6566
Тип На Производ:
Чипка
Ткаенина тип:
француски нето чипка
Пакување:
5 дворови/парче
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Ширина:
120cm да 130cm
Тежина:
1.7 килограми
Употреба:
Модата Облека за Повод Свадба Партија итн
Бесплатен Превозот:
Yes

Слични предлози