.

.

15yard 16cm Цвет Guipure Чипка Ткаенина За Свадба Фустани Вода Растворлив Чипка Намали Булчински Applique Тапацир Материјали за Шиење AC0282

15yard 16cm Цвет Guipure Чипка Ткаенина За Свадба Фустани Вода Растворлив Чипка Намали Булчински Applique Тапацир Материјали

DEN 2820.00
DEN 3661.92
-23 %

Износ
Во продавницата.

Ако објектот е founddefective во 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена бесплатно на chargeor организира наплата по приемот на неисправни објект. Ние работиме 5 дена во неделата (Забелешка : Купувачи кои користат бесплатен е-мејл како AOL, Yahoo, одговорот е-мејл може да падне во вашиот несакана пошта кутија.
Ние сме семејство во сопственост на бизнис, и ние да се служеа илјадници клиенти од целиот свет. Ако Не Примите Објект На Време, ве Молиме да се Земе Време да Контактирате со нас.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не преку контакт продавачот сега копчето, ни остави порака или испратете ни e-mail . Ние ќе автоматски остави позитивни повратните информации откако доби позитивни повратните информации од вас. Нашите производи се директно од фабриката, па ние може да обезбеди квалитет на објекти во многу конкурентна цена.
15yard 16cm 3 D Цвет Guipure Чипка Ткаенина За Свадба Фустани Вода Растворлив Чипка Намали Булчински Applique Превез Трим Везови Чипка Шиење Додатоци AC0282
Предмет Тип : Чипка Намали,Хемиски Чипка,Вода Растворлив Чипка,Guipure Чипка Ткаенина,Dentelle,Applique,Свадба Фустан Додатоци
Функција : Еко-Пријателски,
Техника : Везени,Везови,Растворлив Во Вода
Материјал : Полиестер
Ширина : 16 cm
Бои : Бела, Црна
Дизајн : Икрата Цвет Шема
Количина Се Вклучени : 15 Метри
Предмет : Облека, Облека, Дом На Текстил, Облека, Додатоци
Ние прифаќаме Alipay тука & сите големи кредитни картички преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.
Ние Sh ip да ширум Светот, освен APO/FPO. Повеќето пораки да се одговори во рок од 24 деловни часа.net 7-10 Дена Подоцна, По Испраќањето. Ве молиме испратете e-mail директно или обидете се да го испрати е-мејл од страна на друга сметка). Во Случај Експресна Услуга е Потребно, ве Молиме Контактирајте не За Подетални Товар.Врати пратката shouldbe sentback во оригиналниот пакет (или добро заштитени)in14days по приемот.Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот. Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратните информации. Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или Сингапур Пост).Вистински Датумот на Породување Е Предмет на Сопствени и Локални Логистичка Статус. Пратката Статус Може да Се Следи Преку Пост Официјална Веб-страница или WWW.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни Ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле, ве Молиме контактирајте со нас за парцела врати & плаќање надоместок.

За производот

Бренд Име:
JUBRAY
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
16cm
Број На Модел На:
AC0282
Тип На Производ:
Чипка
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Чипка Намали, Вода Растворлив Трим, Свадба Трим
Боја Класификација:
Бела, Црна
Стил:
Класичен, Модата, Домот
Шема:
Зголеми цвет
Намали Ширина:
16cm прибл.
Цвет големина на единица:
15x 16cm прибл.
Важи за:
Свадба Фустан, Свадба Додатоци,

Слични предлози