.

.

Нигериската чипка фабрис африкански чипка ткаенина и висок квалитет на француски tulle чипка ткаенина нови пристигнување sequins чипка ткаенина К-J1061

Нигериската чипка фабрис африкански чипка ткаенина и висок квалитет на француски tulle чипка ткаенина нови пристигнување sequins

DEN 3679.00
DEN 5040.00
-27 %

Износ
Во продавницата.

Се надевам дека ќе се разбере и соработка.6
/дворот US $ 3. ние не'nt одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место. Во секој случај ние ќе се потрудиме да се избегне.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации, Тоа е многу вид на вас да ни даде можност да го реши проблемот пред да остави негативни повратни информации.99
/дворот US $ 8.99
/дворот US $ 5.
Повратни информации
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас.61
/дворот US $ 6. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се у nderstand оваа ситуација.12
/дворот US $ 6. Ние нудиме голем попуст за промет на големо и мешани наредби.
Услуга
Ние ја прифати продажба на Мало, трговија на Големо, се Меша цел и Пад Брод.3
/двор
Добредојдовте на нашиот магазин
Уживајте во вашата шопинг момент
Q&A
П 1 : Што е вашиот превозот начин?
Ние обезбедуваме бесплатен превозот и три начини на транспорт во вкупниот број.
П 3 : Како за минимум цел количество?
5 дворови ,за една боја.61
/дворот US $ 6. Ви благодарам многу.61
/дворот US $ 4. тие повторно DHL , E-пакет и Кина Po st Воздух Mail(DHL како прв логистика испорака, оддалечените области default Кина Пост Воздух Mail и E-Пакет)
П 2 : Колку долго може да добиете мојот стоки по продавачот мора брод?
Тоа обично трае околу 3-7 бизнис d ays да пристигне од DHL, И за 15-30 дена да пристигне по e-Пакет или Кина Пост Воздух Mail.
П 4 : зошто повремено се појавуваат боја неусогласеност?
Разликата во бојата можеби предизвикани од страна на некои повторно ason s, како што се светло во позадина или боја одраз на мониторот, и така натаму.Ние не нудиме дополнителни порака за полно име откако ќе поставите цел . Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.63
/дворот US $ 5. Можете да не контактирате за било какви прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања во рок од 24 часа. Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови.3
/дворот US $ 9.57
/дворот US $ 9.
П 5 : Зошто не можам да добијам производот должина помала од descrip рање?
Нашите производи се треба да боја или да ги печатите, со цел да се обезбеди вашето здравје ова е направите ne во висока температура процес ,високата температура ќе се направи ткаенина намалување, така што ткаенината е пократок од актуелната, но не грижете се, ние ќе се стремиме да јас mprove процес на производство.

За производот

Техника:
Извезена
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Sequins
Ширина:
120cm-130cm
Број На Модел На:
К-J1061
Тип На Производ:
Чипка
боја:
Сино/red/златен/жолт/розова
Ткаенини:
Sequins чипка
Употреба:
Жените,Мода фустани,да се облекува,облека,Забава,Свадба,Свадба
Должина:
5 метри во должина
Ширина:
51inch
Тип На Производ:
Француска чипка со sequins
Тежина:
About 2.0 kilos
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Бесплатен превозот :
Yes
MOQ:
5yard

Слични предлози