.

.

Љубовта Во Живо ! Кира-Кира Сензација Koizumi Hanayo Црна Cosplay Чизми Чевли Партија Cosplay Чизми Сопствени Направени Жени Висока Пета Чевли

Љубовта Во Живо ! Кира-Кира Сензација Koizumi Hanayo Црна Cosplay Чизми Чевли Партија Cosplay Чизми Сопствени Направени Жени

DEN 2207.52

Износ
Во продавницата.

подигнете висина
3.
* EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата.нозете должина
4.нозете ширина
5. Ако пакетот е последователно се врати за нас, вие ќе бидете одговорни за враќање на превозот обвиненија и на трансакција на плаќање на вкупната производ купување. машки или женски?
2. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -) Ви благодариме за посетата и добредојде назад повторно
За да дознаете повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас слободно
Трговија Менаџер ID : cn1520326567cxic
Ви благодариме за посетата !!!
. Кога подредување од нашата продавница, ќе се смета и увозникот и треба да се одговорни за увоз данок или било дополнителни трошоци.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во ЗАЧУВАМ се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.Вашиот satisfication е нашата најголема моќ.на widthest обемот на теле

1. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци. па ние може да испрати точниот стоки навистина сакате да ги купите, или можете да изберете големина како големина на табелата,големина на располагање : XXS X S S M L XL XXL за стандардна големина, ве молиме проверете ја големината на табелата како што е подолу на сликите и како да се измери. овие cosplay носии се исто така совршени за сите фестивали како ноќта на Вештерките, карневал или страни или било кои други посебни прилики .Ние ќе брод да ЗАЧУВАМ само адреса. кога ќе го поставите цел, во "касата" чекор, ве молиме имајте на ум ни порака која покажува кој големина ќе одговараат за ,ве молиме да ни понудат мерки на градите, половината, колковите и висина .Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка,штрајк,виша сила и слично.Време на испорака :
* UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот обично се 5-7 работни дена во зависност од земјата. Можете да се јавите во вашата локална царинска испостава за дополнителни информации, бидејќи сопствени политики се разликува од земја до земја. Тогаш остатокот од парите ќе биде вратена откако ќе го добиете пакетот назад.
Тие се обичај прави, било која големина и боја е достапен.
Ние може да го контролира текот на увозни давачки и немаат одговорност за пакет состанок локалните обичаи даноци.
Cosplay Dreamland главните производи се вклучени : костим, маскота костим, готски лолита фустан, слугинката фустан,сите видови на мода се облекуваат и различни карактер за музика и филм .

За производот

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Извор Тип:
Аниме
Извор:
љубовта телевизија
Знаци:
Koizumi Hanayo

Слични предлози