.

.

FR23-45 женски чевли Црно Бели Црвени Lt розова танц чевли zapatos де baile мека Жените Балет Танц Чевли деца возрасни 4702

FR23-45 женски чевли Црно Бели Црвени Lt розова танц чевли zapatos де baile мека Жените Балет Танц Чевли деца возрасни 4702

DEN 379.20

Износ
Во продавницата.


Име На Производ
FR23-45 женски чевли Црно Бели Црвени Lt розова танц чевли zapatos де baile мека Жените Балет Танц Чевли деца возрасни 4702
Материјал
Платно горниот,крава велур outsole
Боја
5 дизајни : Црна/Црвена/Бела/Lt Розова/Камила (85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светилки)
Големина
Детето US8.06 инчи
US7= FR 38= за 23. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.08 инчи
US12= FR 28=за 18.5= FR 44= за 26.5 cm нога должина =7.68 инчи
US1 = FR 31=за 20cm нога должина =7.Па може да се остават порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.43 инчи
US12.28 инчи
US13 = FR 29=за 19cm нога должина =7.86 инчи
US6 = FR 37= за 23cm нога должина = 9.84 инчи
US10.65 инчи
US9 = FR 41= околу 25см нога должина =9.87 инчи
US2 = FR 32=за 20. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.5 = FR 35= за 22cm нога должина =8.04 инчи
US11.5= FR 43= за 26cm нога должина =10.69 инчи
US10.5 cm нога должина=8.5 cm нога должина =8.5 cm нога должина =9. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.46 инчи
US4.com(Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.5 cm нога должина=6.5=FR 25=за 17cm нога должина=6.5-Возрасни US12. ект
Забелешка
Ќе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот цена
Возрасни големина на :
US3.5 cm нога должина =8.Но, поради различни политики во различни земји,не може да биде царина потребни од страна на купувачот.66 инчи
US5.5= FR 30=за 19.5 cm нога должина=6,5 инчи
US9.5= FR 36= за 22.5=FR45=за 27cm нога должина =10.63 инчи
Децата големина се исто така достапни,ве молиме љубезно постави цел и да ја напушти пораки,ви благодариме!
US8=FR 23=за 16cm нога должина=6,3 инчи
US9=FR 24=за 16.45 инчи
US8.5
Превозот
EMS, UPS-от, DHL, Fedex Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана од Русија,Турција, Бразил.5 cm нога должина =7.5= FR 40= за 24.48 инчи
US13.25 инчи
US8 = FR 39= за 24cm нога должина =9.5=FR 27=за 18cm нога должина=7.5 cm нога должина =9.Па вашите пари нема да одат на нашата сметка.5 cm нога должина =10.89 инчи
US11.27 инчи
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : http : //global.

За производот

Чевли Големина:
4.5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11.5, 12.5, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Број На Модел На:
XC-4702
Ниво На Пракса:
Професионални
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Затворање Тип:
Еластична бенд
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Бренд Име:
TIEJIAN
Танц Чевли Тип:
Мека Балет Чевли
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Декорација:
Pleated
Insole Материјал:
Латекс
Датум На Издавање:
Summer2016
Пета Тип:
Оптоварување
Горниот Материјал:
Платно
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Функција:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Анти-Навремено, Дише, Еко-Пријателски
Пол:
Унисекс

Слични предлози