.

.

1pc Автоматско Чевли Полирање Опрема Единствена Чистење Машина за Дневна Соба или Канцеларија Модел 412412

1pc Автоматско Чевли Полирање Опрема Единствена Чистење Машина за Дневна Соба или Канцеларија Модел 412412

DEN 4104.00
DEN 4320.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Ако ја изберете оваа превозот начин ( преку Продавачот за Испорака Метод), тоа е преку брод . Тогаш ќе треба да го напушта пристаништето за нас за да ја пратите пратката. Ако сакате воздух товар(Аеродром до Аеродромот), ве молиме да ги споделите со нас.
1pc Целосно Автоматски Интелигентни Единствена Чистење Машина Чевли Полирање Опрема за Дневна Соба или Канцеларија Модел 412412
Производ Покажат :
Опис : име на Производ : интелигентни единствена чистење машина четка stlye : Увезени најлон четка Производ големина : 42*46 *28 cm тежина : 7 KG Напон : 220 V Моќност : 30 W Вода контејнер капацитет : 0.3 L кабелот За напојување должина : about3 м Мотор : полно работно тркало моторни Функција : целосно автоматско чистење, чистење, стерилизација со Користење на животната средина : стан, канцеларија, дневна соба, итн
Боја : Златна, Светло кафена, maroon, бела

За производот

боја:
бела, златен, maroon, светло кафена
Тип:
Чевли Полирање Опрема
Број На Модел На:
412412
Бренд Име:
YunlinLi
Напон (V):
220v
Тип На Коса:
/
Моќност (W):
30W
Моторни:
целосна моторни тркала
Производ големина:
42*46 *28 cm
Водата сад капацитет:
0.3 L
Тежина:
7 кг
Кабелот за напојување должина:
за 3M
Функција:
целосно автоматско чистење, чистење, стерилизација
Боја:
Златна, Светло кафена, maroon, бела
Користење на животната средина:
стан, канцеларија, дневна соба, итн

Слични предлози