.

.

Мултифункционален Хит за нега на коса електрични масажа чешел Vibrating Масажа коса четка релакс и Масажа на Телото Чешел Четка

Мултифункционален Хит за нега на коса електрични масажа чешел Vibrating Масажа коса четка релакс и Масажа на Телото Чешел Четка

DEN 21600.00

Износ
Во продавницата.

Материјал : пластика
Боја : Црна
Големина : 18*5*5cm
Ќе се чувствувате разлика прв пат кога ќе користите Vibrating Коса Четка! Коса стилист и дерматолозите се согласувате со здрава коса, масажа на вашиот скалп секојдневно.
Уникатен, Vibrating акција на Косата Massager го прави вашиот скалп тингл со зголемена циркулација, така косата остане своето здравје
Природна гума подлога и нежни падна влакната на Чешел Massager
Две селекции на масажа интензитет
Massager дизајн за употреба лесно и удобно со два компјутери на батерии (не се вклучени)
* Зголемена циркулација на крвта, помага да се отстранат токсините и micropollutants од косата клетки матрица
Голем стил со четка и detangler, може да се користи на мокра или сува коса, додава волумен на вашата коса ад намалува коса судири

За производот

Тип На Објект:
чешел
Број На Модел На:
AK00901
Големина:
AAA
Материјал:
Пластични

Слични предлози