.

.

BINSSAW Мажите Луксузен Бренд Кварц се Види од не ' Рѓосувачки Челик Водоотпорен Прозрачна Спорт Часовници Врвот Моден Бизнис Relogio Masculino

BINSSAW Мажите Луксузен Бренд Кварц се Види од не ' Рѓосувачки Челик Водоотпорен Прозрачна Спорт Часовници Врвот Моден Бизнис

DEN 2371.00
DEN 12480.00
-81 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Престанете Да Гледате
Случај Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
BINSSAW
Dial Дијаметар:
4.1 mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Отпорност На Вода Длабочина:
10Bar
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Стил:
Спорт
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
12mm
Пол:
Мажи
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Ширина:
20mm
Број На Модел На:
БС-10018
Бендот Должина:
22inch

Слични предлози