.

.

Oulm Големи Големи Часовници Мажите Луксузен Бренд Воена на Армијата Мажите е Повик за рачни часовници Познатиот Кварц Види Машки relogio masculino

Oulm Големи Големи Часовници Мажите Луксузен Бренд Воена на Армијата Мажите е Повик за рачни часовници Познатиот Кварц Види Машки

DEN 899.00
DEN 1576.32
-43 %

Износ
Во продавницата.


Опис : - Oulm Мажите Кварц Голема Watch - Легура се Види за Воени Мажите. - Супер Големи димензии, ова е многу, многу голема види. - Само Време 1 и Време 4 работат, други се бира само за декорација, - Висока прецизност кварц движење, со најновиот пробив Технологија. - На Повик Од Нерѓосувачки Челик Се Види Машки Спорт Кварц Се Види. Спецификација (приближно) : - Случај Дијаметар : 5.6 cm прибл. - Случајот Материјал : Алуминиум - Бенд Ширина : 2.3 см прибл. - Бенд Должина : 26cm прибл. - Бенд Материјал : Алуминиумски
Oulm Големи Големи Часовници Мажите Луксузен Бренд Воена на Армијата Мажите е Повик за рачни часовници Познатиот Кварц Види Машки relogio masculino

За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
56mm
Бендот Должина:
26cm
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
OULM Голема Види
Бендот Ширина:
23mm
Бренд Име:
Oulm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Стил:
Луксуз
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Материјал:
Легура
Функција:
Повеќе Временска Зона
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
15mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Само Времето 1 и Време 4 се работи:
Други бира се само за декорација
Супер Големи Види Дизајн:
Ова е многу, многу голема види
Повеќе Временска Зона:
Две големи бира можат да работат, други мали бира може да не работи

Слични предлози