.

.

Мажите е Полн Бамбус Часовници Природен Кварц Часовник Дрвени Бамбус Креативни Види Дрво се Види Со Бамбус Бенд relogio feminino

Мажите е Полн Бамбус Часовници Природен Кварц Часовник Дрвени Бамбус Креативни Види Дрво се Види Со Бамбус Бенд relogio feminino

DEN 1132.00
DEN 1886.88
-40 %

Износ
Во продавницата.

47 инчи)
Бендот Ширина : Прибл.
Dixie онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност.73 инчи)
Случај Дебелина : Прибл.
Враќање & Размена настава
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Сликата на неисправни монистра. Бесплатен Превозот За Светот Околу Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. П : Тоа е вистинско дрво?
A : Да, се рачно изработени од вистинско дрво. Рачно изработени од Вистински Бамбус Дрво, Без Боја. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас.
Повеќе од 5 на количеството купени, врз основа на малопродажната цена намалување од 5%, што е 9. На Watchband може да се прилагоди од страна на професионални види поправка алатки.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrantee нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.44 инчен
Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
1. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. П : дали има некој попуст?
A : не Повеќе од 5 парче во исто време, можете да добиете трговија на големо цена. П : Може да се прилагоди?
A : Да, Но, е минимално цел количество е 100 за секој објект.94 инчи)
Бендот Должина : Околу. Добредојдовте Dropshipping Трговија На Големо !
Карактеристики На Производот :
100% Природата Дрво Случај
Движење Тип : Кварц
Случај Материјали : Дрво
Бендот Материјали : Дрво
Тока Тип : Хривнија Тока
Dial Дијаметар : Прибл.

За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Дебелина:
12mm
Случај Материјал:
Дрвени
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Број На Модел На:
W262401
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
24mm
Dial Дијаметар:
45mm
Случај Обликот:
Круг

Слични предлози