.

.

2017 Креативни Дрвени Види Модерна Mens Правоаголник Dial Бамбус Кожа Бенд Природата Дрво Кварц Зглоб Види Reloj де madera

2017 Креативни Дрвени Види Модерна Mens Правоаголник Dial Бамбус Кожа Бенд Природата Дрво Кварц Зглоб Види Reloj де madera

DEN 662.00
DEN 960.00
-31 %

Износ
Во продавницата.


Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Движење Тип : Кварц
Случај Материјал : Бамбус
Бендот Материјал : Вистинска Кожа
Тока Тип : Pin Тока
Случај Дијаметар : Прибл. 4.5 cm
Случај Дебелина : Прибл. 1.2 см
Бендот Ширина : Прибл. 2.4 cm
Бендот Должина : Околу. 24.5 cm
Тежина : Околу. 30g
(2.54 см=1.00 инчи)
Напомена :
На часовникот е направен од природни Бамбус и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.
Рачно изработени од Вистински Бамбус, Без Боја.
Пакет Содржина :
1 * Бамбус Види

За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Случај Материјал:
Дрвени
Случај Обликот:
правоаголник
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
37mm
Број На Модел На:
W246302
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
24mm
Пол:
Мажи

Слични предлози