.

.

Лето Стил Кул Прекрасна Креативни Овошје Дизајн Чаша Вода Шише Млеко Кригла Деца Училиште Пиење На Чаша Чај Чаша Топла Продаде

Лето Стил Кул Прекрасна Креативни Овошје Дизајн Чаша Вода Шише Млеко Кригла Деца Училиште Пиење На Чаша Чај Чаша Топла Продаде

DEN 424.00
DEN 451.20
-6 %

Износ
Во продавницата.


Стаклено шише за Вода
Големина : 6*15cm
Напомена :
MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.
Рок на плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.
Испорака :
Ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-7days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

За производот

Капацитет:
Шише
Drinkware Тип:
Чаши
Тип:
Млеко Филџани
Стил:
Цртан филм
Додатоци:
Со Никој
Обликот:
Со Капак
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Стакло

Слични предлози