.

.

на одење мртов чаша Топло Ладно Топлина Чувствителни Боја се менува кригла Кафе, Чај, Млеко чаши за пријател подарок

на одење мртов чаша Топло Ладно Топлина Чувствителни Боја се менува кригла Кафе, Чај, Млеко чаши за пријател подарок

DEN 495.00
DEN 618.72
-20 %

Износ
Во продавницата.


на одење мртов чаша Топло Ладно Топлина Чувствителни Боја се менува кригла Кафе, Чај, Млеко чаши за пријател подарок Кога се полни со топла течност, се Будам. Топлина чувствителен материјал на кригла површината врти боја кога жешка течноста се истури во Граница изложување на директна сончева светлина Рака мие (машина за миење садови не се препорачува) не микробранова Капацитет : 350ml Материјал : Керамика Боја : главно Црна Пад на превозот : понуда на превозот : ако сакате да заштедите пари и да добиете брзо,може да се провери epacket превозот. Белешки : Не се изложуваат под сонце за долго време Не scrape на печатење со остар алатки за Миење со рака, не се погодни за машина за миење садови машина. Температурата на водата треба да биде над 70°C/158°F5. Бидете внимателни со топла вода! Не scanld себе Пакет се вклучуваат : 1 x Кригла
Пост Превозот ќе се 15-60 работни дена да дојдат, Ако сакате следење на број,ве молиме изберете кина пост воздух mail. Ако сте во Обединетите Steates, на Epack е многу побрзо отколку Кина Пост, 10-25days во вашата земја. итно цел можете да изберете DHL / EMS / ТНТ. Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Овие трошоци се на купувачи одговорност ве Молиме проверете со вашиот земји царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и четири 5-star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ќе биде многу ценет. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво.

За производот

Капацитет:
301-400ml
Drinkware Тип:
Чаши
Стил:
Модерна
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Бренд Име:
светлината магија
Керамички Тип:
порцелански
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Мртвите Крвава кригла-03
Материјал:
Керамички
Обликот:
Handgrip
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Големина:
300ml-400ml
Име:
Одење Мртов Крвава кригла

Слични предлози